ÜRITUSED

mis toimub

HÜPNOOSI PRAKTISEERIJA NÄDALAVAHETUSE KURSUS. Tegemist on kursusega, mille raames toimuva sisu ja eksami läbijad saavad endale Ameerika Hüpnotisööride Liidu poolt kinnitatud Hypnosis Practitioner diplomi.

ONLINE ENESEARENGU KURSUS. Alustasime uue ONLINE kursusega, kuhu oled igal ajal väga oodatud osalema, saad liituda algusest just nüüd praegu. See kursus on GARANTEERITUD eneseareng ning ainulaadne võimalus saada osa meie poolt pakutavas programmis.

Online kursus

23, 24, 30, 31. märts ja 7. aprill 2019

HÜPNOOTILINE SÜNNITUS PAARILE. Kuidas teha rasedusperiood ning sünnitus enda jaoks võimalikult turvaliseks ja nauditavaks? Nii et kõik hirmud saavad muudetud, keha maksimaalselt toetatud ning igal ühel on igal ajal olemas harjutused, mille abil saab tekkinud olukordades abi. Et see imeline periood oleks ka tegelikult imeline.

18-20. JAANUAR

HÜPNOOTILINE SÜNNITUS SÜNNITOETAJALE. Kuidas teha rasedusperiood ning sünnitus raseda ja sünnitaja jaoks võimalikult turvaliseks ja nauditavaks? Hüpnoos on meetod, mille abil on üsnagi lihtsalt võimalik muuta hirme, ebakindlust ja juhtida inimese keha. Kursuse läbinud toetajad oskavad maksimaalselt sünnitajat toetada, nii raseduse kui sünnituse ajal, vajadusel viia inimene hirmuseisundist maksimaalsesse lõõgastusse, õppida ise kasutama oma sisetunnet.

1-3. VEEBRUAR

AiTÄH!

kiri on saadetud!

Broneeri endale sobiv üritus täites ära kõrvaloleva vormi. 

INFO@TOELINEMINA.EE

Registreeru üritusele

ÜRITUSED