blogI

ELA TÄIEL RINNAL

Kirjutame

10 november, 2017

„Ma ei saa seda teha” - hetked 

Sain täna kirja, mis inspireeris mind seda postitust kirjutama.
„Kallis Maris. Mul on probleeme enda usaldamisega. Ma tunnen, et ma ei suuda endale midagi lubada. Ma tegelikult tahaks teie laagrisse tulla, aga mingid asjad on seal ees.”
Ja ma nii tahan vastata, et ma tean, ma tean kust see tuleb. Ma tean, mis tunne see on, kui sa näed midagi ja näiteks tahaksid seda endale lubada või sealt osa võtta, aga mingil põhjusel leiad vabandusi ja olukordi, et ei saa. Olen ise täpselt samasugune olnud. See on elamine hirmus ja puuduses. See on see koht, kus raudselt iga inimene on korra elus käinud ja viibinud.
Ennem oma esimest suuremat reisi, sisekaemuslikku ja täiesti uut olin kahtleval seisukohal. Mina, hüpnotisöör – kuidas ma nüüd teen, et jätan asju ära ja ei ole kättesaadav. Aga ma lõpuks võtsin kokku, kuna sees tunne oli liigagi tugev, et tuleb minna - tegin lihtsalt nädala tühjaks ja läksin! Ja imelisi asju hakkas juhtuma - kuni meie viimase Kreeta laagrini välja - ka selle idee sündis just sellel reisil, mille ma enda jaoks lihtsalt lõin! Ma usaldasin ennast ja usaldasin oma sisetunnet. Ma tegin enesehüpnoosi iseendale ja see mõjus!

Kujuta seda ette nii, midagi vaimustab sind ja sa tahad seda, olgu see tantsukursus või reis, aga mingil põhjusel leiad vabanduse miks ei saa - tööd on liiga palju, mehel 2 vasakut jalga, kohe praegu pole raha vms. Armas, mõtle alati reaalselt, jaa - muidugi tee seda, aga mõtle koos oma sisetundega - sa oled liiga väärtuslik, et oma soove alla suruda - ma tean seda, sest ma ise olen selle TÄIELIKULT läbi teinud.
Täiesti ausalt ja südamest, meie eesmärk on sind aidata. Esimene samm selleks on teadvustamine - mis see on, mida sa oma elus endale keelad ja mida saad enda heaks teha.

Võid tulla näiteks meie mõnele ühisüritusele, ja juba esimene neist on 10.detsember Tartus - täna õhtul hiljem tuleb ka kuulutus ülesse. Tule ja kuula. Ja kui sa ei soovi ja ei saa - siis tee läbi lihtne proov - kirjuta ülesse enda soovid, asjad mida oled soovinud kuid siis väga lihtsalt jälle maha matnud. Ükskõik mis meelde tuleb - ja vaata seda nimekirja. See näitab seda, kui palju sa end keelad ja end ei väärtusta.

Armas inimene, sa oled võrratult väärtuslik ja armastatud. Palun, palun alusta alati iseendast ja tee esimene samm enda nimel kohe! Võta oma jalad tagumiku alt väja ja astu edasi - sest mille nimel sa elad? Iseenda nimel või puuduse nimel? Tahad sa maksimaalselt koguaeg ennast toetada ja lubada endale imelisi hetki? Jaa, siis hakka kohe pihta!!!!! (kõik need hüüumärgid on meelega!)

Seda teemat ja sarnaseid teemasid süvendame ka Egiptuse laagris - sinna võtame hetkel esimesi registreerijaid - kursuse maksumus on 600 eurot ning majutus koos lennuga ca 850 eurot - tasuda saab ka osamaksetena Liisi liisingu abil.

Ükskõik millega sa alustad ja või tegeled aga lähtu alati oma rõõmust. Pane kirja oma nimekiri asjadest, mida sa oled tahtnud teha aga ei saa ja siis otsusta – sest just siis vaatad sa tegelikult enda piirangutele otsa. Mina sinu asemel paneksin need piirangud prügikasti ja lendaksin oma sisetunde järgi. Just seda ma praegu teengi.

Maris ja Siim