KEENIA

KEENIA

INIMESEKS OLEMISE LAAGER

07-17.03.19

Keenia LAAGRI AJAKAVA JA INFO

2019.aasta on tugevate muutuste, mugavustsoonist välja astumise ja oma sisetunde järgimise aasta. Seetõttu ka meie astusime oma tavapäraste laagriplaanide mugavustsoonist välja ning loome laagri Keenias 7-17 märts.

Inimeseks olemise laager Keenias

Laager jaotub 3-ks osaks: Keha ja sellega seotud teemad; Vaim ja sellega seotud teemad ning ühendus ehk keha ja vaim koostöös.

Käsitleme füüsilist liikumist, toitumist, seksuaalsust, räägime piiridest ja nende vabastamisest, rollidest, ülitundlikkusest, leiame Mina Ise, teeme enesehüpnoosi, õpime enesedistsipliini ehk motivatsiooni hoidmist ning seome need ja teised ülesse kerkinud teemad igaühe sisse üheks tervikuks.

Laagris on praktikad nii meestele kui naistele, koos ja eraldi. Maris ja Siim juhivad praktikaid samamoodi, kord koos, kord eraldi – olenevalt teemast.

Kui palju sina oled oma harjumuspärases mugavuses? Kui palju sa teed tegelikult seda, mida sa soovid? Kui palju sa üldse julged mõelda väljapoole oma tavapärast? Või soovid õhata millegi poole, lükates seda kui kauget soovi järjest kaugemale?

Me toome siin laagris jalad maa peale, sisetunde tuntavaks ning igaüks seab ise oma tee iseendale valmis. Praktikad toimuvad kokku viiel päeval hommikul ja õhtul. Vajadusel saame teha 1-2 lisapraktikat teemadel, mis üles kerkivad ja vajavad selgitamist.

NB! Kaasas on ka lapsehoidja, kes soovivad tulla lastega. Ka pereliikmed võib kaasa võtta, neile laagritasu ei rakendu, kui nad laagrist osa ei soovi võtta.

ÖÖBIMINE: Ööbimine on villades. Üks grupp ühes ning teine grupp teises villas – soovi korral on igaühel võimalik ööbida omas vabalt valitud majutusasutuses Malindis või Watamus. Peagrupi villa jääb täpselt kahe koha vahele – tuk-tuk’id sõidavad paarikümne eurosendi eest igale poole. Ööbimiste hinnad on selleks ajaks ca 150-250€ inimese kohta, luksusvillas 500€ inimese kohta.

TOITLUSTUS: On meie poolt valitud villas ca 10€ eest päevas – eraldi kokk teeb toidud kohalikust värskest toorainest.

VIISA: Saab teha online’s mugavalt, hind ~40 eurot.

LENNUD: 27.12 seisuga 633€ - lingi saadame soovijatele eraldi. 7.03 väljub Helsingist ning 8.03 jõuab Mombasasse, sealt liigume taksodega Watamu linna. Taksotasu edasi-tagasi ca 20€ inimese kohta.
Tagasilend 17.03 Mombasast jõuab 18.03 Helsingisse.

SAFARID: Pole hinna sees, saab kohapealt lisaks osta.

LAAGRITASU: 500€ - millest 150€ on ettemaksuna koha broneerimisel ning 350€ hiljemalt märtsikuu alguseks True Self OÜ kontole.

TRUE SELF OÜ ei ole reisikorraldaja ning reisi vahendaja, seetõttu reis ning majutus tuleb igalühel ise broneerida. TRUE SELF OÜ korraldab vaid kohapeal laagri sisu.

TURVALISUS: Keenia hoiatused meie välisministeeriumist: http://reisitargalt.vm.ee/riigid/kenya/

Villades on olemas turvamees, kes valvab ning samuti ka liikudes ühest punktist teise on saatjaks turvamees.

Ole valmis, me läheme kohta, mida kohalikud nimetavad „armastuse saareks“. Võib-olla on see parim hetk astuda võrratusse suhtesse iseendaga?


MARIS@TOELINEMINA.EE

AiTÄH!

kiri on saadetud!

Broneeri endale koht Keenia laagris täites ära kõrvaloleva vormi. 

Registreeru laagrisse

ÜRITUSED