ONLINE KURSUS

blogi

üritused

inspireeri

ela täiel rinnal

Avarda oma meeli

Ela täiel rinnal

Tõeline mina - avardades oma meeli

Igalühel meist on elus palju valikuid. Ja valik on ka valimata jätta. Terapeutidena lähtume alati oma sisetundest ja julgustame kõiki inimesi nii tegema - elama täiel rinnal, nautides iga hetke ja kuulates oma sisetunnet. Tegelikult ongi ju elu võlu lihtsates valikutes...

Hüpnoos, vaimne praktika - kõik see on vaid abivahend oma Tõelise Mina juurde. Vastused kõikidele küsimustele on meis endis olemas, meie ainult aitame need üles leida. 
Aitäh, et kuulad oma sisetunnet! 

Maris & Siim

Kunagi  kaugel ajal, ühes linnas mõne mäe ja mere taga elasid üks mees ja üks naine. Nad mõlemad teadsid, mis neid paelub ja otsustades ainult ja ainult oma sisetunnet kuulata nägid nad, et elu on täis julgeid seiklusi. Seepeale otsustas universum nende teed ristuma panna ja edasine on juba siin lehel näha... 

Hüpnoos, vaimne praktika - kõik see on vaid abivahend oma Tõelise Mina juurde. Oma sisetundest lähtuvalt on kõik teed igaühele valla. Aitäh, et oma sisetunnet kuulad!
Maris & Siim

MEIST

"Elu on rõõmus seiklus"

Maris ja Siim on mõlemad vaimsed praktikud, terapeudid, kes jagavad oma mõtteid ja praktikaid, et aidata  leida vastuseid enda seest.

Loe edasi

"Elu on kas julge seiklus või mitte midagi"

Kuulame ainult oma sisetunnet

TERAAPIA

Meie terapeudid ja teraapiad

Tõeline Mina praktikad on välja töötatud Marise ja Siimu poolt ning täiendatud meie terapeutide poolt. 

Loe edasi

"Elan elu täiel rinnal"

tagasiside

ÜRITUSED