BULGAARIA

BULGAARIA

ENESEARENGU LAAGER

14.05-21.05.18

BULGAARIA LAAGRI AJAKAVA JA INFO

Tule kursusele ja koge eriliselt mõnus seltskonnaga lahedat olemist. Mitmele meie kursusel osalenutest on olnud piisavaks ainuüksi kogu see seltskond, kes sellisele kursusele tuleb ning nad on öelnud, et mujal sarnast kogemust ei saa. Kui sa tunned, et sinu elus on midagi puudu – uus aasta võiks olla imeline, aga sinu sees miskit segab ja seisab? Rahaenergiad, alateadlike mustrite lahendused, käivitusenergiad, oma elu loomine, motivatsioon, Minu Tõeline Mina – on meie 14ndal mail toimuva enesearengu laagri teemad. See toimub 14.05-21.05 Bulgaarias, Varnas. Praktikaid viime läbi uudsel meetodil – läbi silent disco kõrvaklappide – niimoodi tunned sooja päikest, õrna tuult ja ainult juhendajate häält ja muusikat. Oledki täiesti oma maailmas – ükski heli ei sega. Soovi korral saad endale kaasa võtta ka silmaklapid. 

Iga kursus on eriline ja erinev eelnevast, iga seltskond on omamoodi ja seetõttu on iga praktika ka eriline. Seekordses, juba meie kolmandas enesearengu laagris on fookus sügavatel ja enamike inimeste puhul puhastust vajavates teemades. Käime intensiivselt läbi inimese sisemuse ja kaevame välja korduvad mustrid, õpime neid teadvustama ja vabastama. Vaatleme suhteid ja iseendaks jäämist, oma Tõelise Mina leidmist. Käivitame lõõgastusolekus energias (mõtetes) võimsad käivitusenergiad – seksuaalenergiad. Loome enda sisse rohkem turvatunnet ja lähedust. Käivitame võimsalt rahaenergiaid ning teeme esmakordselt ka vestlus-lahendusringi motivatsiooni teemadel, kus aitame inimestel leida töö loomisele ja elu kujundamisele kohesed lahendused.  

14.05 – saabumispäev. Kohtume lennujaamas ennem check-in’i ja läbime turvakontrolli. Õhtul kohapeal räägime lühidalt järgmiste päevade kavast.

15.05 – lõunane praktika: Mina ise selles maailmas – minu reaalsus vs sinu reaalsus, vaimsus, mõisted. Miks ja kuidas on võimalik end täielikult juhtida. Mis on ego ja mida me selleks peame. Kuidas vabastada alateadlikke mustreid/ korduvaid käitumismalle – kuidas neid teadvustada ja pidevalt vabastada.
   
16.05 – hommikused ja õhtused teemad: Suhted. Erinevad suhted meie eludes. Mis on lähisuhted, töösuhted, peresuhted. Kuidas kõiges selles jääda iseendast, enda eest vastutada. Kuidas olla mina ise suhetes ja tunda end vabalt. Kuidas olla mina ise ja tunda end rõõmsalt ilma suheteta ja puuduseta. Lähedus ja turvatunne. Miks me vajame oma ellu lähedust ja turvatunnet? Kuidas oma ellu seda rohkem luua.

17.05 – puhkepäev / vaba päev

18.05 – hommikused ja õhtused teemad: Seksuaalenergiad
– Miks neid peetakse võimsateks käivitusenergiateks? Kuidas oma seksuaalenergiat juhtida ja käivitada. Keha reageerimine seksuaalenergiale. NB! Praktika toimub ikkagi meditatsioonis inimese enda sees, mitte füüsiliselt ega kuidagi muud moodi alastuses.

19.05 - Raha. Mis on raha meie maailmas. Miks tundub, et minul/sinul/paljudel seda pole. Mis tähendab raha teenimise oskus? Kuidas raha teadlikult luua? Enda elu loomine omadel tingimustel.
    
20.05 - Motivatsioon – vestlusring – sinu töö loomise/elu kujundamise küsimustele leiame kohe lahendused. Pluss laagri põnevaim praktika.
21.05 – lahkumispäev.

Hommikuti teeme kerget virgutust Kuala Lumpuris treeninud Marise käe all iidsete Ashtanga jooga praktikatega.
Sellele järgneb kogemuslik teooria ning praktika osa selle päeva teemadest. Õhtused teooriad ja praktikad on sügavamad ja põhjalikumad. Võimalus on õhtuti ka end päevast mõnusa kerge venitustreeninguga lahti ragistada.

Kogu kursuse vältel on Maris ja Siim valmis tegema ka eraseansse ning samuti ka energeetilist massaazi. Igaühel on võimalus küsida kõiki ülesse tulnud küsimusi ka personaalselt.

Ööbime siin hotellis: LINK

Kursus toimub, kui saame kokku 10 osalejat. Palun anna endast märku meile aadressil info@toelinemina.ee kui oled huvitatud osalemisest. Paneme su nimekirja ja anname edasisest käigust märku.

Kursuse hind on 600€ ning selle eest koostame sulle arve siis kui oled saanud endale Novatoursi kaudu paketi broneerida. Palun oota ennem reisi broneerimist meiepoolset kinnitust, et grupp on koos.


ÜRITUSED