blogI

ELA TÄIEL RINNAL

Kirjutame

17.03.2018

Prioriteedid ja oma elu ise loomine, nii nagu tahad!

Kas ma tahaksingi koguaeg nii reisida? Või mida üldse elus tahta?

Kirjutasin sellise pealkirja meelega. Istun hetkel otseses mõttes palmi all, läpakas süles ja teen osa tööst. Üksi reisile tulek oli teadlik otsus, tõsi – küll mõningase abiga sai see otsus tehtud, kuid siiski. Ja selle tulemusena olen ma siin. Edasi tuli hakata looma, et see oleks võimalik.

Just sellistest protsessidest me olemegi rääkinud – oma elu loomine, sisetunde kuulamine, prioriteetide seadmine. Ehk siis mis on see, mis on sulle tähtis?

Jagan videos oma mõtteid ning soovitan kõigile, kes soovivad kogeda ka seda, et tõesti saabki ise kõike luua ja minna lahti, näha-tajuda-tunda ka teisi inimesi – kas leida endale võimalus osaleda online koolitusel (LINK) või siis mõnusa kiirteena, tulla meie Bulgaaria enesearengu laagrisse! (LINK)
10 november, 2017

„Ma ei saa seda teha” - hetked 

Sain täna kirja, mis inspireeris mind seda postitust kirjutama.
„Kallis Maris. Mul on probleeme enda usaldamisega. Ma tunnen, et ma ei suuda endale midagi lubada. Ma tegelikult tahaks teie laagrisse tulla, aga mingid asjad on seal ees.”
Ja ma nii tah
an vastata, et ma tean, ma tean kust see tuleb. Ma tean, mis tunne see on, kui sa näed midagi ja näiteks tahaksid seda endale lubada või sealt osa võtta, aga mingil põhjusel leiad vabandusi ja olukordi, et ei saa. Olen ise täpselt samasugune olnud. See on elamine hirmus ja puuduses. See on see koht, kus raudselt iga inimene on korra elus käinud ja viibinud.
3 september, 2017

Uute alguste terviseks

Maris: See aasta tõi mulle mitmeid uusi alguseid. Uus saatesari, mille teine hooaeg esilinastub kohekohe, palju põnevaid pakkumisi ning väga vingeid koostöövõimalusi.
Mul on siiralt hea meel olnud aidata paljusid inimesi ning mul on veel parem meel, et mul on uus koostööpartner Siim, kellega koos me jätkasime Tõeline Mina brändi edasiarendust.
Siimuga koos koolitasime välja mitmeid terapeute, kes samamoodi töötavad nüüd meie brändi alt nii eraklientidega kui koos meiega ka firmadele motivatsiooni- jt koolitusi tehes. Seega tõstame klaasid, millega iganes sa soovid, ja ütleme toosti „palju õnne, uue alguse terviseks!“  

Maris ja Siim

JÄLGI MEID @trumE.THERAPY

Web & photography by Jako Ülenõmm | Design by Go Live Hq